mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Grande 1. 6. 2010 22:58

vzhledem k tomu ze primarne pouzivam mbank se mi nechce prohrabavat a upravovat si fio. Az to udelaj pouzitelne bez toho, abych si to musel dodelavat jak merkur, tak pak zmenim nazor :-P
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 6. 2010 23:00

Grande však ty změníš názor, až půjde mbanka úplně do hnoje
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 1. 6. 2010 23:20

lukas: ja uz si vsiml, ze ti kazda zmena k horsimu u mbank dela vylozene dobre, a kdyby to zalezelo na tobe, tak bys ji byl schopen za trikorunovy poplatek poslat do konkurzu. V tomto kriklounstvi a silnych vyrazech na adresu vseho co se ti na bankach nelibi nejsi jak vidno na foru mbank zdaleka sam.

Osobne si nemyslim, ze by zrovna tato zmena posilala mbank do hnoje, nicmene i v pripade, ze by se pristup mbank menil nadale zpusobem, ktery by me donutil zmenit zpusob pouzivani bankovnich uctu a zmenit primarni bankovni ucet, jsem na to zcela pripraven, vhodnych alternativ je nastesti jiz dostatecne mnozstvi, a vsechny maji do poplatkove politiky napriklad Ceske Sporitelny velmi daleko, tudiz nemam problem s migraci.
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 6. 2010 23:41

Grande máš pravdu v tomto případě mě dělá nadmíru dobře, že mBanka jde směrem k horšímu..Do konkurzu bych ji neposílal, jen se tato banka stala osobně pro mě velmi nezajímavou a lituju těch 250,- za vydanou dodatkovou kartu...vím o více lepších způsobech jak těchto 250,- utratit :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 1. 6. 2010 23:48

to ja zase lituju kazdej mesic navic, kterej sem byl u CS a platil na poplatcich kazdy mesic vic jak tvych 250 :-D
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 6. 2010 23:54

no to je ale tvůj problém :-D Já měl třeba účet v KB ( stále mám, ale jiný tarif) a za veškeré transakce zdarma, veškeré výběry z bankomatu KB jsem platil pouhých 125,-/měsíc

-- 2. 6. 2010 00:54 --

Mimochodem zaplatíš měsíčně těch 4 tis. kartou, abys vybíral 3x zdarma kdekoliv?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 2. 6. 2010 00:02

to uz sem tu psal nekdy vecer. jiste ze zaplatim, vzdyt to sou dve nadrze benzinu za mesic a jeden nakup, takze zcela spolehlive i s rezervou. A ani nemusim jit s detma do kina :-D
Ostatne, prakticky kdykoliv to lze, platim kartou
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 6. 2010 00:09

No to já platím kartou taky kde se dá..Ale např. u nás měnší obchodníci karty neberou, v MHD taky ne a někdy prostě ten výběr potřebuju...A tak mě placení kartou za 4 tisíce prostě měsíčně vyjde :-D Ale nevadí..Mimochodem díky tomuto zprasenému limitu nepoužívám ani kartu od AXY ( kreditní karta k PP), kde je limit na kartu zdarma "jen" 3 tisíce :-) V dnešní době se určitě nenchám omezovat natož kryplama z Polska :-D

-- 2. 6. 2010 01:09 --

Jinak co máš proti chození s dětma do kina?? :-) Já za to nemůžu, že má mBaňka kiosky a ještě k tomu s naprosto tupou zaměstnankyní nejblíž v Ostravě...Ale neboj Cinestar je od příštího roku i v Opavě a jelikož si mbanka podepsala sama nad sebou ortel již nebudu muset navštěvovat ani pro případné služby jejich budku v supermarketu

-- 2. 6. 2010 01:26 --

"mBank - internetová banka

Neplaťte zbytečně bankovní poplatky Neváhejte a ušetřete s mBank!
www.mBank.cz/konto-bez-poplatku"

Jsem zvědav kdy tato reklama z ihned.cz zmizí :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bernhard 2. 6. 2010 05:50

Když mBank bude vidět, že se ty bezplatné výběry využívají ve větší míře než předpokládali a že musí na to hodně doplácet tak se dá předpokládat, že to možná nějakou formou zpoplatní nebo omezí.


Vida Vlazy to předpověděl. Nebo měl kuloárové informace
Bernhard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 6. 2010 07:27

Já jsem onehdá tipoval poplatky za výběry z bankomatů, to jsem se trefil. Že ale zpoplatní 11. a další jednorázovou odchozí platbu, to me ani ve snu nenapadlo.

Dalo se to čekat, prostě nulové poplatky bez jiných příjmů nelze dlouhodobě udržet. Dokonce i chápu to nastavení poplatků a nemám s tím vůbec žádný problém. Naopak by to mBank mohlo pomoci se dostat z červených čísel.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 6. 2010 07:48

Bernhard píše:
Když mBank bude vidět, že se ty bezplatné výběry využívají ve větší míře než předpokládali a že musí na to hodně doplácet tak se dá předpokládat, že to možná nějakou formou zpoplatní nebo omezí.


Vida Vlazy to předpověděl. Nebo měl kuloárové informace

už je pryč :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 6. 2010 07:58

Grande píše:vzhledem k tomu ze primarne pouzivam mbank se mi nechce prohrabavat a upravovat si fio. Az to udelaj pouzitelne bez toho, abych si to musel dodelavat jak merkur, tak pak zmenim nazor :-P


Zkus napsat do FIO, aby tam zamestnali nejlepe nejakou vedmu, aby presne vedeli, jak si chce zrovna pan Grande nazvat ucty a vyresit i jejich poradi. :oboze :oboze :oboze
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 2. 6. 2010 08:18

SATAN: Na to nepotrebuji vedmu, staci kdyz se podivaji na sve produkty. Maji fio Konto a Bezny ucet. Kdyz si to i presto budu chtit prejmenovat, tak klidne si to najdu, ale takhle je to proste jenom polotovar, ktery si v pripade ze chces pohodli musis dodelat. A o tom mluvim, v mbank je to jednodussi a fio ma vic moznosti, ktere sem zatim nepotreboval. To je cele.

Kdybych pouzival fio stejne intenzivne jako mbank, mozna bych nazor zmenil, to nepopiram. Proste v jednoduchosti je sila, internetbanking od mbank bych naucil pouzivat rychle a napoprve i tchyni, kdezto internet banking od Fio, Ceske sporitelny nebo Postovky uz mam obavu ze by zhavila telefon kdykoliv by neco nemohla najit...
Grande
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 6. 2010 08:25

Grande: a predstav si, ze tech uctu maji vic - vcetne podnikatelskeho. A prave proto, ze si tam clovek muze napsat co chce, tak je to podle me lepsi, nez kdyby tam videl treba preddefinovany 2x Osobni ucet a nevedel ktery je ktery.

Pokud je pro tebe mBank jednoducha, tak jsi prvni kdo tohle rika. Cele me okoli rika, ze je to nejzmatenejsi IB co znaji.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grande 2. 6. 2010 08:44

Satan: Ja preci nerikam, ze pojmenovani uctu neni dobra vec. To bez debat uzitecne je a presvedcovat me o tom nemusis. Ostatne pojmenovat si to muzes nejen u fio.

a k mbank IB: Proste mi to sedlo, napoprve sem pochopil logiku a prijde mi genialne jednoducha. U fio u me ani po mnoha prihlasenich k zadnemu osviceni zatim nedoslo a stale mi to prijde prilis tezkopadne ...

Ale abych to jenom nechvalil, i mbank IB ma sve mouchy. Nejvice mi tam vadi planovane transakce. Clovek se prihlasi, zaplati detem skolku a skolu, pak se podiva do planovanych transakci aby si zkontroloval, jestli ma dostatek penez na blizici se trvale prikazy a co nevidi? V planovanych transakcich se objevi jak trvale prikazy, tak i ty prave zadane {a prakticky z pohledu zustatku na uctu jiz provedene} prikazy, a ted babo rad, jestli se uz prachy z uctu odecetly {spravna varianta}, nebo teprve odectou :-D
O tom, ze bych bodlo udelat soucet za planovane transakce jen za urcite obdobi ani nemluve...

-- 2. 6. 2010 10:42 --

btw, hlavni duvod, proc se zastavam mbank je, ze sem presvedcen, ze takovou banku v CR potrebujeme. Jinak bychom se mohli dockat daleko vyssich poplatku u tech ostatnich levnych uctu, nez jake nas tam dnes cekaji.
Grande
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků