Robert T. Kiyosaki a hra Cash Flow

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sivos 23. 1. 2006 09:14

Také jsem četl "škola byznysu". Ale potřebuju se dostat k nějakému seznamu firem které se u nás vyskytují. popř. kontakt na tyto společnosti. :?:

Petr
sivos

Odeslat příspěvekod soptik21 23. 1. 2006 10:28

sivos píše:Také jsem četl "škola byznysu". Ale potřebuju se dostat k nějakému seznamu firem které se u nás vyskytují. popř. kontakt na tyto společnosti. :?:

Petr /quote]


Mrknete na http://www.osobniprodej.cz/ - ne vsak u kazde z tech firem se stavate majitelem sveho vlastniho byznysu. Napiste mi na soptikjk@post.cz a muzeme to probrat.
S pozdravem Jirka :)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hráč 23. 1. 2006 14:18

Jste-li z Prahy nebo okolí, příjďte si k nám zahrát finanční hru R. Kiyosakiho CASHFLOW 101. Čtvrtek od 16.30h, Máchova 15, Praha 2,vstupné 50Kč. Pak začněte přemýšlet o společnostech MLM, které Vám mohou umožnit pasivní příjem. ne však pro každého je AMWAY, jsouu i zajímavěší a schůdnější marketingové plány jiných společností. Než se upíšete, ozvěte se na jar.mlc@seznam.cz nebo e-profess.cz
Hráč

Odeslat příspěvekod soptik21 23. 1. 2006 18:33

[quote="Hráč"tJste-li z Prahy nebo okolí, příjďte si k nám zahrát finanční hru R. Kiyosakiho CASHFLOW 101. Čtvrtek od 16.30h, Máchova 15, Praha 2,vstupné 50Kč. Pak začněte přemýšlet o společnostech MLM, které Vám mohou umožnit pasivní příjem. ne však pro každého je AMWAY, jsouu i zajímavěší a schůdnější marketingové plány jiných společností. Než se upíšete, ozvěte se na jar.mlc@seznam.cz nebo e-profess.czt/quote]

1)Zajimaji me ty firmy, ktere maji "schudnejsi a zajimavejsi marketingove plany". Vynechte prosim takove, kde o odmenovani, podminkach atd. rohoduje sama firma!Napiste sem prosim jen ty firmy, ktere maji asociaci distributoru, ktera je nadrazena firme a spolurozhoduje o krocich ktere firma udela.

2)Doporucuji si "znovu" precist knihu "Skola byznysu" a soustredit se na tu pasaz, kde Kiyosaki mluvi o tom, at si lide nevybiraji firmu MLM podle produktu nebo firmy atd., ale podle toho jaky je k ni "pridruzen" skolici program...

3)Propagujete knihy a hru caschflow, od R.K., kde muzete, ale zapatrejte take v historii a zjistete si PORADNE diky "cemu" vdecite za to, ze se jimi muzete chlubit. :idea: :idea: :idea:
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan kopta 27. 1. 2006 12:31

prodám 2 ks hry Cash Flow. Moc mne pomohla, at pomuze i jinym. Cena obou 2200 kč. Na trhu cena 1 ks 1800. Jan Kopta, Plzen, 775681050
jan kopta

Odeslat příspěvekod Návštěvník 5. 2. 2006 13:51

Souhlasím s Vámi, když se mi tato kniha dostala poprvé do rukou,
dávno jsem již tyto věci dělala.Kniha mi jen potvrdila můj názor,
který se mnou nikdy nikdo nesdílel. Když jsem tuto knihu nadšeně
půjčovala kamarádce, aby se něco naučila a pochopila mně konečně, vracela mi jí a řekla : to je tedy pěkná blbost. Takže
někdo z nás má od přírody dar a někomu nepomůže ani tato
kniha. Romana
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radim-obchod 18. 2. 2006 18:40

Nazdar přátelé , nabízím Vám skvělou věc , systém Rainbow za skvělou cenu , máte li zájem , mohl bych vám ho ukázat. Adresa: sadek@email.cz s úctou Radim
radim-obchod

Odeslat příspěvekod Návštěvník 20. 2. 2006 11:12

Jamako píše:Zdravim, tak tomu nerozumim, preci v minule verzi fora Kiyosaki a Cashflow byly celkem diskutovane verze a admin o tom nevi? :wink: Knizky Bohaty tata, chudy tata, Cashflowkvadrat a pod doporucuju. Dokonce kousek od Brna sidli skupinka lidi,kteri tuto hru hravaji - prostrednictvim tohohle fora jsem na ne sehnal kontakt.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ha30ka@seznam.cz 20. 2. 2006 11:14

můžete mi dát adresu, kde se schází skupinky lidí, kteří hrají tuto hru. Jsem z Brna a měla bych zájem se připojit


Jamako píše:Zdravim, tak tomu nerozumim, preci v minule verzi fora Kiyosaki a Cashflow byly celkem diskutovane verze a admin o tom nevi? :wink: Knizky Bohaty tata, chudy tata, Cashflowkvadrat a pod doporucuju. Dokonce kousek od Brna sidli skupinka lidi,kteri tuto hru hravaji - prostrednictvim tohohle fora jsem na ne sehnal kontakt.
ha30ka@seznam.cz

Odeslat příspěvekod ha30ka@seznam.cz 20. 2. 2006 11:34

můžete mi dát adresu, kde se schází skupinky lidí, kteří hrají tuto hru. Jsem z Brna a měla bych zájem se připojit


Jamako píše:Zdravim, tak tomu nerozumim, preci v minule verzi fora Kiyosaki a Cashflow byly celkem diskutovane verze a admin o tom nevi? :wink: Knizky Bohaty tata, chudy tata, Cashflowkvadrat a pod doporucuju. Dokonce kousek od Brna sidli skupinka lidi,kteri tuto hru hravaji - prostrednictvim tohohle fora jsem na ne sehnal kontakt.
ha30ka@seznam.cz

Odeslat příspěvekod Jamako 20. 2. 2006 21:43

:cry: Bohuzel, adresu jsem jiz ze sveho emailu smazal, ale nekde v tomhle "chytu" je kontakt. Prolistuj si to
Jamako

Odeslat příspěvekod Hráč 22. 2. 2006 20:57

Adresy na hru v Brně jsou na str. 2, informace z 13.6.2005, snad jsou ještě funkční.
Hráč

Odeslat příspěvekod WonDrak 3. 3. 2006 12:56

já jsem hrál e- verzi a nevím jestli to mělo nějakej vyučující význam, hrál jsem to jako každou jinou hru a proto nějak nevidím co mi to dalo v reálu, to knížky sou mnohem lepší
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Mlčoch 4. 3. 2006 18:56

Na hře Cashflow je snad nejzajimavější výměna názorů na investování, takže myslím,že elektronická verze je bez tohoto půvabu.
Jaroslav Mlčoch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WonDrak 4. 3. 2006 23:54

Jamako píše:Mimochodem, jste tady nekdo, kdo hravate jeho hr(u/y) a pomohlo vam to nejak v realu? Treba po roce zlepseni financni situace, apod?


mám jen E-verzi a nevím, asi to ještě necítím následky hraní. Ještě si ji parkrát zahrju, ale docela rád bych vyzkoušel normální stolní verzi, když to hrajeě s někým jiný, tak to musí být uplně jiný zážitek.
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků