FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Cetelem kreditní karta

Offline - Diskutér Profil 
25. 2. 2017 17:00 Odeslat příspěvek
To zase dostal ban na starý účet? :D
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
25. 2. 2017 19:48 Odeslat příspěvek
Tak jestli radil takove hlouposti i jinde, tak se nedivim.


Offline - Diskutér Profil 
25. 2. 2017 20:07 Odeslat příspěvek
Tak už ani osobne3 neexistuje. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2017 11:44 Odeslat příspěvek
osobne3 píše
To chce provést čipovou transakci - nákup v obchodě nebo výběr z bankomatu. Ani změna PIN v bankomatu nestačí.

Máš pravdu, provedl jsem platbu v obchodě čipem a internetové platby okamžitě začaly fungovat. Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 2. 2017 12:50 Odeslat příspěvek
"osobne" ma vzdycky pravdu. 8-)


Offline - Poslední varování Profil 
26. 2. 2017 13:26 Odeslat příspěvek
Napisu zkusenost...
kamarad web cetelem.cz vyplnil v sekci kreditni karta jmeno, kontakt.
Cetelem vola asi za dva pracovni dny. Zadost se dela po telefonu.
Smlouva, karta to teda proslo, ma dolozit jen doklady napr 3 vyplatni pasky nebo potvrzeni o prijmu na Andela.
Podelali mu ale ulici, misto Chodska napsali Chdska, tak rikal ze snad mu karta potom prijde postou :D


Offline - Inventář Profil 
26. 2. 2017 14:43 Odeslat příspěvek
Tak T-Mobile posílá fakturu na adresu "Litomyš", a překvapivě vždycky dojde :-D.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 2. 2017 16:53 Odeslat příspěvek
Poznatek, pokud 3x za sebou zadáváte při 3D secure platbě kód, který je očividně dobře, a furt to hlásí chybu, tak si zkontrolujte limit co máte nastavený pro tyto platby u Cetelemu v KZ.

A pokud si platby po 3 marných pokusech "dočasně zablokujete", tak přenastavení limitu je zase odblokne.


Offline - Nadšenec Profil 
27. 2. 2017 10:51 Odeslat příspěvek
Půjde po obdržení změnit výhodu u KK E.ON karty z 2 % zpět za platby u všech obchodníků (maximálně 400,- Kč/měsíc) na 3% zpět z internetových plateb (maximálně 600,- Kč/měsíc)?


Offline - Návštěvník Profil 
27. 2. 2017 12:14 Odeslat příspěvek
Mně to šlo změnit hned jak jsem se poprvé přihlásil do Klientské zony.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 2. 2017 14:45 Odeslat příspěvek
Mam nově KK E.ON a mel jsem problem zaplatit za hotel na booking.com, volal jsem na cetelem klientskou linku, kde mi az druha osoba byla schopna sdelit, ze cetelem KK nepodporuje platby na rezervacni systemy jako treba zminovany booking.com. Zajímavé je, že platba na rentalcars.com přošla, což mi potvrdili na kl. lince. Ma nekdo podobnou zkusenost? A co ta virtualni karta, vidim ji v klientske zone ale nejde uz pravdepodobne aktivovat, slo to aspon tímto zposobem predtím? Díky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 2. 2017 15:00 Odeslat příspěvek
Virtuální kartou to kdysi šlo, ale přes plast jsem to zatím nezkoušel, tak nevím.


Offline - Diskutér Profil 
27. 2. 2017 16:43 Odeslat příspěvek
V čem je platba na booking.com natolik speciální (resp. odlišná od jiných plateb), že to Cetelem nepodporuje :?:

Jinak virtuální karta má být zrušena k 1.3.2017, čili dnes a zítra by ještě měla být funkční.


Offline - Inventář Profil 
27. 2. 2017 16:49 Odeslat příspěvek
Neprobíhají platby na booking.com jako MO/TO? Ty Cetelem tuším nepodporoval vůbec (ale sám jsem je nikdy nezkoušel, tak nevím)... Ale u jiných rezervačních portálů ty platby můžou fungovat jako internetové transakce. :hm


Offline - Nadšenec Profil 
27. 2. 2017 17:17 Odeslat příspěvek
Bezpečnost pochybná. Použitelnost velmi špatná. Virtuální karta byl hrozný paskvil a je dobře, že končí. Jinak bych si tipoval, že s ní nejde na booking.com zaplatit, protože se placená suma "dělí" na další částky, které jdou různým subjektům. A s tím, si virtuální karta neumí poradit. Cetelem se k tomuto problému otáčí zády a nazývá to "zvýšenou bezpečností". :roll:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 248  Další stránka
Stránka 146 z 248 [ Příspěvků: 3714 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies