FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

SIPO - jaké jsou vaše zkušenosti?

Offline - Inventář Profil 
15. 1. 2016 07:47 Odeslat příspěvek
Z jakékoliv kreditky Citibank lze nechat inkasovat SIPO, nejen Life (samozřejmě ale platí, že bez bonusů), což je (nebo už spíš byla) jediná banka, co to dokázala. A zřejmě půjde o další službu, která pod nadvládou banky inspirované klienty zanikne...
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
15. 1. 2016 10:38 Odeslat příspěvek
Tak to je škoda, RB jsou vážně zmetci, vyrušili to nejlepší z eBanky, teď vyruší to nejlepší z kreditek Citi.

Chtěl jsem SIPO navázat na kreditku pro splnění minimálního obratu na kreditce.


Offline - Diskutér Profil 
15. 1. 2016 10:46 Odeslat příspěvek
Překvapujeme mne, že víš co RB udělá, jo s takovou křišťálovou kouli se žije.¨
BTW. která RB (citi) kreditka má nutnost minimálního obratu?


Offline - Přeborník Profil 
15. 1. 2016 11:24 Odeslat příspěvek
Já to myslel obecně, kterákoli kreditka jakékoli české banky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2017 17:57 Odeslat příspěvek
Která kreditka dnes ještě vrací nějaké procento pro platbě SIPO složenou na poště?


Offline - Přeborník Profil 
16. 1. 2017 18:44 Odeslat příspěvek
Skoro vsechny co maji bonusovy program. Jen ty od CSOB a mBank asi nee.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 1. 2017 06:33 Odeslat příspěvek
Je mozne mit 2x SIPO na jedno jmeno? Abych rozdelil nektere platby? Poradi nekdo?


Offline - Inventář Profil 
20. 1. 2017 06:48 Odeslat příspěvek
Tak si zkus jít požádat o další spojovací číslo, uvidíš a dám náš sem vědět, ne? :mrgreen:

Btw. proč chceš něco rozdělovat, když zkratka SIPO je pro "Sdružené inkaso plateb obyvatelstva"... :hm To jen tak, že i pokud se ti to poveda, nejspíš na tebe na poště budou dívat, jako bys spadl z třešně.


Offline - Přeborník Profil 
20. 1. 2017 07:25 Odeslat příspěvek
Maji SIPO spojovaci cislo registrovane na osobu, drive ale meli poznamenane jen jmeno, primeni a adresu, nevim jestli ted vedou i datum narozeni, podle me leda vzit dalsi na pribuzneho. Take uz jsem o tom premyslel, ale nezkousel jsem to. Kazdopadne me SIPO bylo drive vedeno na otce a jelikoz mam stejne jmeno, prijmeni a adresu, tak jsem pred cca 15 lety jednoduse na poste uspel s tvrzenim, ze je vedeno na me, nemeli tam vedeno datum narozeni. Pokud datum narozeni stale nevedou, tak bys mohl uspet s tvrzenim, ze soucasne SIPO je vedeno na pribuzneho se stejnym jmenem, prijmenim a adresou, a ze chces jine SIPO spojovaci cislo pro sebe.


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2017 08:34 Odeslat příspěvek
Cca před 15 lety jsem si založil druhé SIPO na mé jméno na druhé platební místo - tehdy mně tvrdili, že co platební místo to SIPO. Po několika letech jsem zjistil, že to jejich tvrzení byla ptákovina a druhé SIPO zrušil, platby převedl na první, které bylo podstatně starší, takže mám od té doby na SIPO např. 2x elektřinu a plyn.


Offline - Inventář Profil 
20. 1. 2017 08:37 Odeslat příspěvek
Já myslím, že SIPO je z tohoto pohledu celkem flexibilní. Ale došel bych přímo na poštu a tam se ptal na možnosti.


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2017 15:28 Odeslat příspěvek
Pokud se v poslední době něco nezměnilo, tak jedna osoba může mít klidně několik SIPO.


Offline - Návštěvník Profil 
20. 1. 2017 21:43 Odeslat příspěvek
Diky vsem za radu a info. Az bude cas tak otestuji.


Offline - Přeborník Profil 
22. 1. 2017 13:03 Odeslat příspěvek
Ano, jeden člověk může mít více SIPO, dokonce i na jednu adresu. Já to tak měl, potřeboval jsem rozdělovat náklady. Když se SIPO určitou dobu nevyužívá (tuším 2 roky), pošta ho zruší a vymaže z evidence. Je možné mít ale jen jedno SIPO na mnoho adres, dřív se tak honily bonusy z kreditky Citi tak, že člověk na jedno SIPO nabalil inkasa celé široké rodiny.


Offline - Návštěvník Profil 
13. 10. 2017 09:37 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat,jak postupovat v případě, že mi přišlo poštou vyúčtování SIPO, je na něm 5 položek ( TV poplatky, odpad atd. ) a když jsem se koukal do internet bankovnictví mé banky, tak mi byla stržena na SIPO částka bez jedné položky z toho vyúčtování. Konkrétně ČEZ. Což zřejmě vychází z toho, že jsem minulý měsíc díky přeplatku elektřinu neplatil. Ale nerozumím tomu,když už nyní ji mám platit, přijde výpis SIPO, kde ta platba je a přitom není stržena. Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 71  Další stránka
Stránka 21 z 71 [ Příspěvků: 1060 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies