ING konto - akce - poraďte přátelům a získejte bonus

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 23. 9. 2007 22:29

ING konto přínáší po celý měsíc říjen akci úročení 5 % p. a. pro nově založené ING konta na základě doporučení svých přátel.
Podmínky pro získání 5% p.a. na měsíc jsou:
1. zřízení do 31.10.2007
2. do 31.11.2007 vklad min 10.000Kc
3. max. castka urocena 5% p.a. je 200.000Kc, nad 200.000 je urok standartních 2,25 p.a.
4. je nutné uvést číselný promo kód o který můžete požádat soukromou zprávou jakéhokoliv z níže uvedených uživatelů (výběr je na vás, zveřejnění přímo promo kódu je v rozporu s pravidly for Cpressu)
- při uzavření přes internet se uvádí ve třetím kroku- do políčka "KAMPAŇ/Unikátní kód akce", přes telefon nebo osobně je potřeba ho nadiktovat
Při nesplnění některé z podmínek je úrok standartní (nyní 2,25 p.a.)
podrobné info o kontu a případné zřízení na: http://www.ingkonto.cz

Seznam uživatelů, kterým je možno zaslat SZ s žádostí o promo kód (uživatel v případě poskytnutí promo kodu a jeho použítí získá bonus ve výši 250 Kč):
xls (V případě použítí jeho kódu, po připsání prémie, zašle na váš účet 100 Kč)
PatrikChrz (V případě použítí jeho kódu, přispějete 250 Kč na sponzoring nějakého zvířátka v ZOO)
dalich
jichaj (V případě použítí jeho kódu, po připsání prémie, zašle na váš účet 100 Kč)
KubaPa
Rop (V případě použítí jeho kódu, jde celý obnos do tržeb restaurace Bláhovka, Brno)
MarianN (V případě použítí jeho kódu, po připsání prémie, zašle na váš účet 130 Kč)
P4nto (V případě použítí jeho kódu - 1) 3x dárcovskou SMS (DMS), dle výběru na: http://www.darcovskasms.cz (hodnota jedné je 30 Kč, skutečný přínos pro konkrétní projekt je 27Kč, pokud si nový majitel konta nevybere, kam přispěje, rozhodnu o tom já) 3x30Kč= 90 Kč, zbývá 160Kč, to půjde 50:50, takže: 2) 80 Kč pro nové konto, 3) 80 Kč zůstane mě)
4honza (V případě použítí jeho kódu se o bonus s vámi rozdělí napůl)

Další uživatelé mohou o přidání do tohoto seznamu požádat přímo zde na foru
Naposledy upravil Rop dne 5. 11. 2007 15:46, celkově upraveno 8
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2007 07:05

Fajn, přidávám se, pokud bude někdo mermomocí stát o kód do ING, můžu taky jeden poslat.
Napadá mě takový rozumný kompromis. Určitě by nebyl problém dohodnout se mezi CPressem a ING na nějakém kódu speciálně pro Cpress. "Výnos" by pak mohl být použit pro nějakou "bohuliou akci". ING by mohla taky něco příhodit - napadlo mě, že bychom se mohli takhle složit třeba na spozorování v ZOO na lva (to by ING nebylo určitě proti mysli :-)). I když by samozřejmě záleželo na tom, kolik lidí by si ten účet zřídilo. A v tom by byl ten kámen úrazu. Ten, kdo ho chce ho už má a kvůli úročení 5 % na 1 měsíc si ho asi zřídí málokdo :-(
No jako nápad to není snad tak úplně špatné, ne?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 24. 9. 2007 08:38

PatrikChrz píše:napadlo mě, že bychom se mohli takhle složit třeba na spozorování v ZOO na lva (to by ING nebylo určitě proti mysli :-)).-/quote]

Hehe, to není špatný nápad. Teď to bude mírné OT: víš, kdo sponzoruje lišky v zoo? Modrá pyramida stavební spořitelna :lol:

Jinak taky jsem majitelem kódu, mohu pomoci, bude-li zájem :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xls 24. 9. 2007 11:43

Takže protože z toho udělali nový fórum, ještě jednou zopakuji svou včerejší nabídku: Jestli si to chce někdo zřídit a použije kód který mu pošlu, po připsání prémie mu na účet převedu 100,-. Mailový kontakt: npet zavináč seznam cz
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 24. 9. 2007 11:56

S tím lvem opatrně... Někteří si ještě pamatují lva ve světě financi, co skončil jako vypelichaná hyena :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 24. 9. 2007 12:32

Nabízím taky jeden ING kód, podmínky stejné jako u uzivatele xls :) (miw zavinutec seznam.cz)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2007 13:18

Pokud se toho tedy nikdo neujme, nabízím svůj kód s tím, že celou případnou odměnu pak souhrně poskytnu ZOO Praha. Podle toho kolik se vybere pak společně adoptujeme nějaké zvířátko, které společně vybereme :-)

Ptám se spolukolegů moderátorů, jestli by souhlasili s tím, že bych kód uveřejnil zde, abych nemusel odpovídat všem těm davům zájemců :-))
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2007 13:26

Takze kdo nabidne vic za to, ze pouziju jeho kod? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2007 16:34

Tady už nějaký maník nabízí http://fincentrum.idnes.cz/diskuse.asp? ... osobni_amr

Otázka je, jestli "až to skončí" opravdu něco dá :-)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novtom 24. 9. 2007 19:49

Celou dobu jsem uvažoval o založení tohoto účtu a teď bych na tom mohl ještě trochu vydělat. Najde se někdo, kdo mi poskytne kód? Žádnou provizi z těch 250 Kč nechci, tou přispějte na zvířátko v ZOO, či něco podobného. Děkuji mnohokrát

novtom(zavináč)gmail(tečka)com
novtom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 24. 9. 2007 20:08

mate to tam ... patriku ... co kdybychom sponzorovali lamu? :lol: :roll: :oops:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novtom 24. 9. 2007 20:16

Děkuji mnohokrát. Právě jsem se zaregistroval, teď už jen počkat až přijde obálka.
novtom
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 9. 2007 06:40

Rop: Lev by mi sice byl příjemnější (jsem narozen ve znamení lva), ale taky stojí 40 000 Kč (to by bylo 160 provizí, a to nehrozí). Proti lamě nic nemám, stojí jen 5000, to už je "jen" 20 provizí, i když myslím, že budem rádi, když se dostanem na nějakého plaza, nebo rybu. Ale uvidíme.

Takže Rope, předpokládám, že jsi "novtom" poslal svůj kód. Tak si to pečlivě eviduj, možná bys mohl ten kód hodit přímo na stránky aby si o něj nemuseli lidi psát. Až akce skončí, dej vědět kolik jsi vybral a uvidíme co se za to dá pořídit.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 25. 9. 2007 07:48

No to prave nechci ... at si kazdej vybere koho osloví ... někdo nemusí mít rád zvířátka :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 9. 2007 08:40

btw k tomu sponzoringu lamy: nema nahodou Rop nahore napsano "V případě použítí jeho kódu, jde celý obnos do tržeb restaurace Bláhovka, Brno"? ;)
jichaj
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků